Naklejka świąteczna – Womanly
19 października 2022
Dashboard – Program Wsparcia
16 października 2022

Ultramerica - Katalog samochodowy

Dodano: 4 lutego 2023     |      Ultramerica

Zapraszam do zapoznania się z projektem katalogu dla firmy Ultramerica, specjalizującej się w imporcie najwyższej jakości samochodów z USA i Kanady. W ramach tego projektu zastosowałem najnowsze trendy w dziedzinie identyfikacji wizualnej i kolorystyce, aby stworzyć wyjątkowe wrażenia dla klientów. Każdy detal projektu został dokładnie przemyślany, aby zapewnić najwyższą jakość i zadowolenie klienta.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.