Naklejka świąteczna – Womanly
19 października 2022
Dashboard – Program Wsparcia
16 października 2022

Ultramerica - Katalog samochodowy

Dodano: 4 lutego 2023     |      Ultramerica

Zapraszam do zapoznania się z projektem katalogu dla firmy Ultramerica, specjalizującej się w imporcie najwyższej jakości samochodów z USA i Kanady. W ramach tego projektu zastosowałem najnowsze trendy w dziedzinie identyfikacji wizualnej i kolorystyce, aby stworzyć wyjątkowe wrażenia dla klientów. Każdy detal projektu został dokładnie przemyślany, aby zapewnić najwyższą jakość i zadowolenie klienta.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Ostatnio zrealizowane przeze mnie projekty

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.
3 kwietnia 2023

Projekty NFT – co to jest – korzyści i zagrożenia

Jak NFT pozwala na tworzenie, kolekcjonowanie i handel unikalnymi cyfrowymi dziełami sztuki - jakie są korzyści i zagrożenia.