Prezentacje multimedialne.

Prezentacje multimedialne są powszechnie wykorzystywane jako forma przekazu większej ilości informacji w formie graficznej. Z powodu częstych zapytań o wykonanie różnego rodzaju prezentacji multimedialnych postanowiłem zawrzeć w ofercie tworzenie prezentacji. W celu lepszego dostosowania oferty do zróżnicowanych potrzeb oferuję opracowanie trzech rodzajów prezentacji: statycznej, dynamicznej oraz dynamicznej - zapętlonej. 

Wiecej szczegółów dotyczących specyfikacji prezentacji znajdziesz poniżej.

Rodzaje i specyfikacja prezentacji multimedialnych

Prezentacja multimedialna Zmiana slajdu Ruchome elementy (animacje) Zmiana slajdu (przejście) Cena netto*
Statyczna ręcznie nie standardowe 50 zł / str.
Dynamiczna ręcznie tak - ręcznie płynne 60 zł / str.
Dynamiczna - zapętlona automatycznie tak - automatycznie płynne 80 zł / str.

*Podane ceny są cenami netto. Do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
*Ceny projektów graficznych mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
*Ceny nie zawierają ewentualnych kosztów zakupu zdjęć, bądź innych niezbędnych materiałów do realizacji projektu.

Prezentacja statyczna

Jest to najprostszy typ prezentacji multimedialnej. Charakteryzuje się ręczną zmianą slajdów. W trakcie tworzenia prezentacji wykorzystuję elementy identyfikacji wizualnej marki klienta i opracowuję każdy slajd ze szczególną starannością.

Taki rodzaj prezentacji przydatny jest klientom, którzy prezentują swoje produkty i usługi lub prowadzą szkolenia. Odpowiednio przygotowana przeze mnie wizualna oprawa prezentacji zwiększy stopień profesjonalizmu osoby występującej.

 

Prezentacja dynamiczna

Prezentacja dynamiczna jest bardziej zaawansowaną formą prezentacji statycznej. Oprócz przygotowania prezentacji wprowadzam do niej dodatkowe elementy ruchome (animację i przejścia). Zgodnie z wytycznymi klientów animacje elementów wprowadzam w tych miejscach gdzie to jest potrzebne. Każda kolejna animacja pojawia się po ręcznym kliknięciu przez osobę prezentującą.

Podobnie jak w przypadku prezentacji statycznych, nadaje się idealnie osobom prowadzącym szkolenia, które chcą stopniowo przekazywać informacje lub stosować pewnego rodzaju zapytania, które są wyjaśniane również na tym samym slajdzie co pytanie.

Prezentacja dynamiczna - zapętlona

W stopniu wykonania jest to najbardziej zaawansowany rodzaj prezentacji. Elementy są animowane, przejścia są płynne, a wszystko odbywa się w sposób automatyczny (bez konieczności klikania). Ponadto zapętlenie prezentacji zapewnia ciągłość wyświetlania bez potrzeby włączania prezentacji za każdym razem od nowa.

Taki rodzaj prezentacji idealnie sprawdza się w poczekalniach (m.in. w gabinetach dentystycznych i poradniach zdrowia) czy recepcjach hoteli. Prezentacje wyświetlane na dużych ekranach telewizorów umożliwiają przedstawienie oferty klientom, aktualnych promocji czy dodatkowych usług jakie są oferowane.

 

 

Jak przebiega współpraca?

 • Sporządzam brief

  Na wstępie przeprowadzam z klientem rozmowę, podczas której zbieram niezbędne informacje potrzebne do realizacji projektu. Na ich podstawie jestem w stanie dostosować projekt graficzny w 100% do oczekiwań klienta.
 • Kompletuję wkład

  Następnie proszę o przesłanie wszelkich elementów (w tym logo, tekstu, ewentualnych zdjęć), które koniecznie mają znaleźć się na projekcie.
 • Opracowuję projekt

  Na tym etapie przygotowuje projekt graficzny. Zazwyczaj trwa to od 1 do 3 dni. Kiedy projekt jest gotowy, przesyłam jego prezentację i czekam na informację czy jest w porządku czy potrzebne jest naniesienie ewentualnych poprawek.
 • Przekazuję pliki Power Point

  Po ostatecznej akceptacji projektu przygotowuję pliki Power Point oraz PDF i przekazuję je klientowi.
 • Wystawiam dokument sprzedaży

  Po przesłaniu plików wystawiam fakturę VAT za zrealizowane usługi graficzne.

Sprawdź moje projekty.

Poniżej przedstawiam ostatnio zrealizowane przeze mnie prezentacje multimedialne.

 • Browar Jana - prezentacja
 • Prezentacja dotycząca statystyk w Polsce

Profesjonalne i estetyczne prezentacje multimedialne i Pitch Deck. Wyróżnij swoją firmę i zwiększ i zainteresowanie swoich klientów.