Grafik komputerowy Rzeszów
10 stycznia 2023
Grafik komputerowy Bydgoszcz
10 stycznia 2023

Grafik komputerowy Kielce

Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług grafiki komputerowej w Kielcach. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych zarówno dla dla firm jak i osób prywatnych. Moja oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym projektowanie grafik do wykorzystania w Internecie, wykonywanie projektów do druku, tworzenie kreacji reklamowych, oraz identyfikacji wizualnej. Dzięki swojemu doświadczeniu w tworzeniu wysokiej jakości projektów graficznych gwarantuję klientom profesjonalną i skuteczną obsługę. Moim klientom oferuję projekty graficzne w Kielcach o najwyższej jakości i wykonywane według najnowszych trendów. Ponadto, w celu zapewnienia jak najlepszych rezultatów, stale ulepszamy nasze usługi, wykorzystując najnowsze możliwości w grafice komputerowej.

Jeśli interesuje Cię moja oferta, skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji. Przygotuję dla Ciebie indywidualną wycenę i bę współpracować z Tobą przy realizacji wszelkich projektów graficznych. Zapewniam profesjonalne usługi, wsparcie i doradztwo na każdym etapie. Jeśli szukasz profesjonalnej i skutecznej obsługi w zakresie grafiki komputerowej, jestem do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością współpracujemy z klientami z Kielc i okolic. 

Projekt logo Kielce

Projektowanie logo w Kielcach - oferuję usługi wykonania profesjonalnego logo dla firm z Kielc i okolic. Dzięki nabytemu doświadczeniu i wiedzy, przygotuję logo, które wyróżni Twoją firmę w Kielcach i pozwali skutecznie komunikować się z klientami. Wykonane przeze mnie logo będzie unikalne i odzwierciedli wizję Twojej firmy i charakter marki. Tworzę logo odpowiednie dla wszystkich rodzajów działalności, jak firmy usługowe, sklepy internetowe, restauracje, hotele, instytucje edukacyjne, organizacje pozarządowe i wiele innych. Jeżeli szukasz profesjonalnego projektanta logo z Kielc, skontaktuj się ze mną! Zapewnię kompleksową usługę tworzenia logo dla Twojej firmy w Kielcach. Zaprojektuję logo, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom i wymaganiom oraz wyróżni Twoją markę na rynku.

Projekt wizytówki Kielce

Projektowanie wizytówek w Kielcach – zaprojektuję wizytówkę, która wyróżni Twoją firmę z tłumu! Jako grafik komputerowy oferuję profesjonalną usługę tworzenia projektów wizytówek dla firm z Kielc. Skorzystaj z moich usług, aby zachwycić swoich klientów lub potencjalnych partnerów biznesowych. Wszystkie projekty wizytówek tworzę według obowiązujących trendów, jednocześnie stosując się do wytycznych i oczekiwań klientów. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć wizytówkę dla swojej firmy, czy też dla siebie samego, zawsze zapewniam usługi najwyższej jakości. Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej na temat moich usług tworzenia projektu wizytówki w Kielcach.

Grafik komputerowy Kielce cennik

Rodzaj projektu Cena netto*
Projekt logo (4 warianty) 500 zł
Projekt wizytówki (2 warianty) 100 zł / str.
Projekt grafiki social media 70 zł
Projekt slidera na stronę www 100 zł
Projekt ulotki (do 2 stron) 100 zł / str.
Projekt ulotki (od 3 do 4 stron) 85 zł / str.
Projekt ulotki / katalogu (od 5 stron) 70 zł / str.
Projekt plakatu 200 zł
Projekt roll-up 200 zł
Projekt baneru / kasetonu / szyldu 200 zł
Projekt billboardu 300 zł
Projekt menu restauracji 400 zł
Projekt okleiny witryn 200 - 600 zł
Projekt okleiny samochodu 300 - 800 zł
Strona internetowa typu OnePage 1700 zł
Strona internetowa standard 1300 zł
Strona internetowa - 1 podstrona 350 zł
Sklep internetowy na platformie Shoper 2000 zł

*Podane ceny są cenami netto. Do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
*Ceny mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
*Ceny nie zawierają ewentualnych kosztów zakupu zdjęć, bądź innych niezbędnych materiałów do realizacji projektu.

 Przekazanie plików edytowalnych PSD wiąże się z dodatkową opłatą - 100% wartości projektu.

Masz pytania?Skontaktuj się.

ZADZWOŃ

NAPISZ

krz.pacuk@gmail.com