Prezentacja – pacuk.pl
30 listopada 2022
Prezentacja – Blond Global
30 listopada 2022

Prezentacja Power Point - statystyki dotyczące miast

Dodano: 28 października 2022

W ostatnim czasie przygotowałem prezentację Power Point na temat ważnych kwestii dotyczących Polski. W prezentacji przygotowałem wykresy oraz mapy graficzne w celu lepszej analizy danych. Wśród slajdów zostały zaprezentowane dane dotyczące zmian liczby ludności w miastach w Polsce, spadku liczby oddanych mieszkań komunalnych, niekorzystnej strukturze wieku ludności oraz problemie zakorkowania miast. Dzięki mojej prezentacji, można lepiej zrozumieć te kwestie. Moja prezentacja jest zaprojektowana tak, aby była przystępna i zrozumiała dla każdego. 

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Ostatnio zrealizowane przeze mnie projekty

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.
3 kwietnia 2023

Projekty NFT – co to jest – korzyści i zagrożenia

Jak NFT pozwala na tworzenie, kolekcjonowanie i handel unikalnymi cyfrowymi dziełami sztuki - jakie są korzyści i zagrożenia.