Womanlystore.pl - ulotka zimowa
Womanlystore.pl – ulotka zimowa
29 stycznia 2023
Prezentacja – pacuk.pl
30 listopada 2022

Agri Radrol - projekt logo

Dodano: 6 lutego 2023     |      Agri Radrol

Oto najnowszy projekt - profesjonalne logo dla firmy Agri Radrol! Zielony kolor symbolizuje naturę i rolnictwo, a prosta czcionka dodaje powagi i elegancji. Logo idealnie odzwierciedla profil działalności firmy, która specjalizuje się w sprzedaży maszyn rolniczych, zarówno nowych, jak i używanych. Przedstawiamy logo, które jest prostym i czytelnym symbolem sukcesu i jakości w branży rolniczej.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Ostatnio zrealizowane przeze mnie projekty

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 lutego 2023

Sztuczna inteligencja w grafice komputerowej – zastosowanie

Sztuczna inteligencja zrewolucjonizowała dziedzinę grafiki komputerowej. AI jest coraz bardziej powszechne w branży graficznej.
6 lutego 2023

Adobe Substance 3D – nieograniczone możliwości

Chcesz dodać realistyczne tekstury i materiały do swoich projektów gier i filmów? Adobe Substance jest właśnie tym, czego potrzebujesz!