Womanlystore.pl - ulotka zimowa
Womanlystore.pl – ulotka zimowa
29 stycznia 2023
Prezentacja – pacuk.pl
30 listopada 2022

Agri Radrol - projekt logo

Dodano: 6 lutego 2023     |      Agri Radrol

Oto najnowszy projekt - profesjonalne logo dla firmy Agri Radrol! Zielony kolor symbolizuje naturę i rolnictwo, a prosta czcionka dodaje powagi i elegancji. Logo idealnie odzwierciedla profil działalności firmy, która specjalizuje się w sprzedaży maszyn rolniczych, zarówno nowych, jak i używanych. Przedstawiamy logo, które jest prostym i czytelnym symbolem sukcesu i jakości w branży rolniczej.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Ostatnio zrealizowane przeze mnie projekty

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.
3 kwietnia 2023

Projekty NFT – co to jest – korzyści i zagrożenia

Jak NFT pozwala na tworzenie, kolekcjonowanie i handel unikalnymi cyfrowymi dziełami sztuki - jakie są korzyści i zagrożenia.