Womanlystore.pl - ulotka zimowa
Womanlystore.pl – ulotka zimowa
29 stycznia 2023
Prezentacja – pacuk.pl
30 listopada 2022

Agri Radrol - projekt logo

Dodano: 6 lutego 2023     |      Agri Radrol

Oto najnowszy projekt - profesjonalne logo dla firmy Agri Radrol! Zielony kolor symbolizuje naturę i rolnictwo, a prosta czcionka dodaje powagi i elegancji. Logo idealnie odzwierciedla profil działalności firmy, która specjalizuje się w sprzedaży maszyn rolniczych, zarówno nowych, jak i używanych. Przedstawiamy logo, które jest prostym i czytelnym symbolem sukcesu i jakości w branży rolniczej.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.