Womanlystore.pl - ulotka jesienna
Womanlystore.pl – ulotka jesienna
29 stycznia 2023
Agri Radrol - projekt logo
Agri Radrol – projekt logo
16 stycznia 2023

Womanlystore.pl - ulotka zimowa

Dodano: 8 lutego 2023     |      Womanly

Zimowa aura w pełni i jest to idealny czas na wprowadzenie mojego najnowszego projektu graficznego - ulotki zimowej dla sklepu internetowego Womanlystore.pl. Dzięki kreatywności i zaangażowaniu, ulotka została zaprojektowana z myślą o zachęceniu klientów do zakupów w okresie zimowym. Eleganckie i zimowe motywy, sprawią, że ulotka będzie się wyróżniać na tle innych. 

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.