Womanlystore.pl - ulotka jesienna
Womanlystore.pl – ulotka jesienna
29 stycznia 2023
Agri Radrol - projekt logo
Agri Radrol – projekt logo
16 stycznia 2023

Womanlystore.pl - ulotka zimowa

Dodano: 8 lutego 2023     |      Womanly

Zimowa aura w pełni i jest to idealny czas na wprowadzenie mojego najnowszego projektu graficznego - ulotki zimowej dla sklepu internetowego Womanlystore.pl. Dzięki kreatywności i zaangażowaniu, ulotka została zaprojektowana z myślą o zachęceniu klientów do zakupów w okresie zimowym. Eleganckie i zimowe motywy, sprawią, że ulotka będzie się wyróżniać na tle innych. 

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Ostatnio zrealizowane przeze mnie projekty

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 lutego 2023

Sztuczna inteligencja w grafice komputerowej – zastosowanie

Sztuczna inteligencja zrewolucjonizowała dziedzinę grafiki komputerowej. AI jest coraz bardziej powszechne w branży graficznej.
6 lutego 2023

Adobe Substance 3D – nieograniczone możliwości

Chcesz dodać realistyczne tekstury i materiały do swoich projektów gier i filmów? Adobe Substance jest właśnie tym, czego potrzebujesz!