Marco Barbershop – Wizytówka
20 marca 2023
Pol-Bud Białystok - baner internetowy
Pol-Bud – baner internetowy OLX
15 lutego 2023

Targi Pracy i Praktyk WEiTI – Katalog

Z dumą prezentuję projekt graficzny katalogu dla XXX Targów Pracy i Praktyk Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Mój projekt graficzny katalogu to połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności. Dzięki mojemu doświadczeniu w grafice komputerowej, katalog jest łatwy w przeglądaniu i przyciąga uwagę potencjalnych uczestników wydarzenia. Projekt jest idealnym narzędziem do promocji targów i zwiększenia zainteresowania nimi wśród uczniów i studentów.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.