Marco Barbershop – Wizytówka
20 marca 2023
Pol-Bud Białystok - baner internetowy
Pol-Bud – baner internetowy OLX
15 lutego 2023

Targi Pracy i Praktyk WEiTI – Katalog

Z dumą prezentuję projekt graficzny katalogu dla XXX Targów Pracy i Praktyk Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Mój projekt graficzny katalogu to połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności. Dzięki mojemu doświadczeniu w grafice komputerowej, katalog jest łatwy w przeglądaniu i przyciąga uwagę potencjalnych uczestników wydarzenia. Projekt jest idealnym narzędziem do promocji targów i zwiększenia zainteresowania nimi wśród uczniów i studentów.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Ostatnio zrealizowane przeze mnie projekty

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 lutego 2023

Sztuczna inteligencja w grafice komputerowej – zastosowanie

Sztuczna inteligencja zrewolucjonizowała dziedzinę grafiki komputerowej. AI jest coraz bardziej powszechne w branży graficznej.
6 lutego 2023

Adobe Substance 3D – nieograniczone możliwości

Chcesz dodać realistyczne tekstury i materiały do swoich projektów gier i filmów? Adobe Substance jest właśnie tym, czego potrzebujesz!