Targi Pracy i Praktyk WEiTI – Katalog
Targi Pracy i Praktyk WEiTI – Katalog
16 marca 2023
Dariusz Karasiński - logo, papier firmowy i wizytówki
Dariusz Karasiński – logo, papier firmowy i wizytówki
10 lutego 2023

Pol-Bud - baner internetowy OLX

Dodano: 4 lutego 2023     |      Pol-Bud

Profesjonalny baner dla firmy remontowo-budowlanej Pol-Bud, który został przygotowany na portal ogłoszeniowy OLX. Grafika ma pełnić funkcję wizytówki kompleksowych usług remontowo-budowlanych. Na grafice umieściłem rzucającą się w oczy nazwę usług, zakres usług, delikatne zacienione zdjęcie pracownika budowlanego oraz dane kontaktowe. Ponadto na górze grafiki umieściłem ikony związane z budownictwem.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Ostatnio zrealizowane przeze mnie projekty

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.
3 kwietnia 2023

Projekty NFT – co to jest – korzyści i zagrożenia

Jak NFT pozwala na tworzenie, kolekcjonowanie i handel unikalnymi cyfrowymi dziełami sztuki - jakie są korzyści i zagrożenia.