Targi Pracy i Praktyk WEiTI – Katalog
Targi Pracy i Praktyk WEiTI – Katalog
16 marca 2023
Dariusz Karasiński - logo, papier firmowy i wizytówki
Dariusz Karasiński – logo, papier firmowy i wizytówki
10 lutego 2023

Pol-Bud - baner internetowy OLX

Dodano: 4 lutego 2023     |      Pol-Bud

Profesjonalny baner dla firmy remontowo-budowlanej Pol-Bud, który został przygotowany na portal ogłoszeniowy OLX. Grafika ma pełnić funkcję wizytówki kompleksowych usług remontowo-budowlanych. Na grafice umieściłem rzucającą się w oczy nazwę usług, zakres usług, delikatne zacienione zdjęcie pracownika budowlanego oraz dane kontaktowe. Ponadto na górze grafiki umieściłem ikony związane z budownictwem.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.