Targi Pracy i Praktyk WEiTI – Katalog
Targi Pracy i Praktyk WEiTI – Katalog
16 marca 2023
Dariusz Karasiński - logo, papier firmowy i wizytówki
Dariusz Karasiński – logo, papier firmowy i wizytówki
10 lutego 2023

Pol-Bud - baner internetowy OLX

Dodano: 4 lutego 2023     |      Pol-Bud

Profesjonalny baner dla firmy remontowo-budowlanej Pol-Bud, który został przygotowany na portal ogłoszeniowy OLX. Grafika ma pełnić funkcję wizytówki kompleksowych usług remontowo-budowlanych. Na grafice umieściłem rzucającą się w oczy nazwę usług, zakres usług, delikatne zacienione zdjęcie pracownika budowlanego oraz dane kontaktowe. Ponadto na górze grafiki umieściłem ikony związane z budownictwem.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Ostatnio zrealizowane przeze mnie projekty

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 lutego 2023

Sztuczna inteligencja w grafice komputerowej – zastosowanie

Sztuczna inteligencja zrewolucjonizowała dziedzinę grafiki komputerowej. AI jest coraz bardziej powszechne w branży graficznej.
6 lutego 2023

Adobe Substance 3D – nieograniczone możliwości

Chcesz dodać realistyczne tekstury i materiały do swoich projektów gier i filmów? Adobe Substance jest właśnie tym, czego potrzebujesz!