Gdzie Rolnik - projekt strony internetowej
Gdzie Rolnik – projekt strony internetowej
8 lutego 2023
Ultramerica - Wizytówka
Ultramerica – Wizytówka
31 stycznia 2023

Browar Jana - prezentacja Power Point

Dodano: 8 lutego 2023     |      Browar Jana

W ostatnim czasie miałem przyjemność współpracować z Browarem Jana, jednym z najlepszych producentów piwa w Polsce. W przygotowanej przeze mnie prezentacji opracowałem graficzne przedstawienie działalności Browaru Jana, charakterystyki rynku browarniczego w Polsce, celach i potrzebach finansowania i potrzebach, a także uzasadnieniu ekonomicznym. Dzięki profesjonalnie przygotowanej prezentacji, klient był w stanie uzyskać pełne i jasne zrozumienie swoich potrzeb finansowych i uzasadnienia do dalszego rozwoju.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Ostatnio zrealizowane przeze mnie projekty

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 lutego 2023

Sztuczna inteligencja w grafice komputerowej – zastosowanie

Sztuczna inteligencja zrewolucjonizowała dziedzinę grafiki komputerowej. AI jest coraz bardziej powszechne w branży graficznej.
6 lutego 2023

Adobe Substance 3D – nieograniczone możliwości

Chcesz dodać realistyczne tekstury i materiały do swoich projektów gier i filmów? Adobe Substance jest właśnie tym, czego potrzebujesz!