Gdzie Rolnik - projekt strony internetowej
Gdzie Rolnik – projekt strony internetowej
8 lutego 2023
Ultramerica - Wizytówka
Ultramerica – Wizytówka
31 stycznia 2023

Browar Jana - prezentacja Power Point

Dodano: 8 lutego 2023     |      Browar Jana

W ostatnim czasie miałem przyjemność współpracować z Browarem Jana, jednym z najlepszych producentów piwa w Polsce. W przygotowanej przeze mnie prezentacji opracowałem graficzne przedstawienie działalności Browaru Jana, charakterystyki rynku browarniczego w Polsce, celach i potrzebach finansowania i potrzebach, a także uzasadnieniu ekonomicznym. Dzięki profesjonalnie przygotowanej prezentacji, klient był w stanie uzyskać pełne i jasne zrozumienie swoich potrzeb finansowych i uzasadnienia do dalszego rozwoju.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.
3 kwietnia 2023

Projekty NFT – co to jest – korzyści i zagrożenia

Jak NFT pozwala na tworzenie, kolekcjonowanie i handel unikalnymi cyfrowymi dziełami sztuki - jakie są korzyści i zagrożenia.