Browar Jana - prezentacja
Browar Jana – prezentacja Power Point
8 lutego 2023
Womanlystore.pl - ulotka jesienna
Womanlystore.pl – ulotka jesienna
29 stycznia 2023

Ultramerica - Wizytówka

Dodano: 8 lutego 2023     |      Ultramerica

Prezentuję najnowszy projekt graficzny - dwustronną wizytówkę dla firmy Ultramerica. W stylu minimalistycznym stworzyłem wizytówkę, która oddaje profesjonalizm i poważanie, jakim cieszy się firma Ultramerica w branży sprowadzania używanych samochodów z USA. Prosta forma i eleganckie kolory zostały zastosowane, aby pomóc w zapamiętaniu marki i przekazaniu jej wartości.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Ostatnio zrealizowane przeze mnie projekty

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.
3 kwietnia 2023

Projekty NFT – co to jest – korzyści i zagrożenia

Jak NFT pozwala na tworzenie, kolekcjonowanie i handel unikalnymi cyfrowymi dziełami sztuki - jakie są korzyści i zagrożenia.