Browar Jana - prezentacja
Browar Jana – prezentacja Power Point
8 lutego 2023
Womanlystore.pl - ulotka jesienna
Womanlystore.pl – ulotka jesienna
29 stycznia 2023

Ultramerica - Wizytówka

Dodano: 8 lutego 2023     |      Ultramerica

Prezentuję najnowszy projekt graficzny - dwustronną wizytówkę dla firmy Ultramerica. W stylu minimalistycznym stworzyłem wizytówkę, która oddaje profesjonalizm i poważanie, jakim cieszy się firma Ultramerica w branży sprowadzania używanych samochodów z USA. Prosta forma i eleganckie kolory zostały zastosowane, aby pomóc w zapamiętaniu marki i przekazaniu jej wartości.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Ostatnio zrealizowane przeze mnie projekty

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 lutego 2023

Sztuczna inteligencja w grafice komputerowej – zastosowanie

Sztuczna inteligencja zrewolucjonizowała dziedzinę grafiki komputerowej. AI jest coraz bardziej powszechne w branży graficznej.
6 lutego 2023

Adobe Substance 3D – nieograniczone możliwości

Chcesz dodać realistyczne tekstury i materiały do swoich projektów gier i filmów? Adobe Substance jest właśnie tym, czego potrzebujesz!