Browar Jana - prezentacja
Browar Jana – prezentacja Power Point
8 lutego 2023
Womanlystore.pl - ulotka jesienna
Womanlystore.pl – ulotka jesienna
29 stycznia 2023

Ultramerica - Wizytówka

Dodano: 8 lutego 2023     |      Ultramerica

Prezentuję najnowszy projekt graficzny - dwustronną wizytówkę dla firmy Ultramerica. W stylu minimalistycznym stworzyłem wizytówkę, która oddaje profesjonalizm i poważanie, jakim cieszy się firma Ultramerica w branży sprowadzania używanych samochodów z USA. Prosta forma i eleganckie kolory zostały zastosowane, aby pomóc w zapamiętaniu marki i przekazaniu jej wartości.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.