Cavaricci - sklep internetowy - projekt ulotki
Cavaricci sklep internetowy – projekt ulotki promocyjnej
9 lutego 2023
Browar Jana - prezentacja
Browar Jana – prezentacja Power Point
8 lutego 2023

Gdzie Rolnik - projekt strony internetowej

Dodano: 8 lutego 2023     |      Gdzie Rolnik

W ostatnim czasie przygotowałem projekt strony internetowej dla platformy zakupów bezpośrednich od rolników. Moja misja to połączenie tradycji i nowoczesności, aby stworzyć unikalny i przyjazny użytkownikowi design. W projekcie zastosowałem prostotę i elegancję, które wyróżniają stronę na tle innych tego typu witryn internetowych. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu, strona internetowa Gdzie Rolnik jest łatwa w obsłudze i przyciąga uwagę użytkowników. 

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.