Cavaricci - sklep internetowy - projekt ulotki
Cavaricci sklep internetowy – projekt ulotki promocyjnej
9 lutego 2023
Browar Jana - prezentacja
Browar Jana – prezentacja Power Point
8 lutego 2023

Gdzie Rolnik - projekt strony internetowej

Dodano: 8 lutego 2023     |      Gdzie Rolnik

W ostatnim czasie przygotowałem projekt strony internetowej dla platformy zakupów bezpośrednich od rolników. Moja misja to połączenie tradycji i nowoczesności, aby stworzyć unikalny i przyjazny użytkownikowi design. W projekcie zastosowałem prostotę i elegancję, które wyróżniają stronę na tle innych tego typu witryn internetowych. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu, strona internetowa Gdzie Rolnik jest łatwa w obsłudze i przyciąga uwagę użytkowników. 

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Ostatnio zrealizowane przeze mnie projekty

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.
3 kwietnia 2023

Projekty NFT – co to jest – korzyści i zagrożenia

Jak NFT pozwala na tworzenie, kolekcjonowanie i handel unikalnymi cyfrowymi dziełami sztuki - jakie są korzyści i zagrożenia.