Dariusz Karasiński - logo, papier firmowy i wizytówki
Dariusz Karasiński – logo, papier firmowy i wizytówki
10 lutego 2023
Gdzie Rolnik - projekt strony internetowej
Gdzie Rolnik – projekt strony internetowej
8 lutego 2023

Cavaricci sklep internetowy - projekt ulotki promocyjnej

Dodano: 9 lutego 2023     |      Sklep internetowy Cavaricci

Jestem dumny z mojego najnowszego projektu, w którym stworzyłem ulotkę promocyjną dla sklepu internetowego Cavaricci. Nie tylko wykonałem profesjonalny projekt graficzny, ale także stworzyłem dedykowane logo dla akcji Cavaricci Girls. Dzięki mojej ulotce i nowemu logo, sklep internetowy Cavaricci będzie wyróżniać się na tle konkurencji i zachęcać klientów do zakupów. Ulotkę zaprojektowałem tak, aby była przyciągająca wzrok i zawierała informacje o aktualnych promocjach i ofertach specjalnych. Włączenie dedykowanego logo dla akcji Cavaricci Girls dodaje dodatkowego wymiaru i uwydatnia unikalną pozycję sklepu na rynku. Jestem przekonany, że moja ulotka pomoże sklepowi Cavaricci zwiększyć swoje zyski i rozszerzyć swoje grono lojalnych klientów. 

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.