Dariusz Karasiński - logo, papier firmowy i wizytówki
Dariusz Karasiński – logo, papier firmowy i wizytówki
10 lutego 2023
Gdzie Rolnik - projekt strony internetowej
Gdzie Rolnik – projekt strony internetowej
8 lutego 2023

Cavaricci sklep internetowy - projekt ulotki promocyjnej

Dodano: 9 lutego 2023     |      Sklep internetowy Cavaricci

Jestem dumny z mojego najnowszego projektu, w którym stworzyłem ulotkę promocyjną dla sklepu internetowego Cavaricci. Nie tylko wykonałem profesjonalny projekt graficzny, ale także stworzyłem dedykowane logo dla akcji Cavaricci Girls. Dzięki mojej ulotce i nowemu logo, sklep internetowy Cavaricci będzie wyróżniać się na tle konkurencji i zachęcać klientów do zakupów. Ulotkę zaprojektowałem tak, aby była przyciągająca wzrok i zawierała informacje o aktualnych promocjach i ofertach specjalnych. Włączenie dedykowanego logo dla akcji Cavaricci Girls dodaje dodatkowego wymiaru i uwydatnia unikalną pozycję sklepu na rynku. Jestem przekonany, że moja ulotka pomoże sklepowi Cavaricci zwiększyć swoje zyski i rozszerzyć swoje grono lojalnych klientów. 

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Ostatnio zrealizowane przeze mnie projekty

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.
3 kwietnia 2023

Projekty NFT – co to jest – korzyści i zagrożenia

Jak NFT pozwala na tworzenie, kolekcjonowanie i handel unikalnymi cyfrowymi dziełami sztuki - jakie są korzyści i zagrożenia.