Pol-Bud Białystok - baner internetowy
Pol-Bud – baner internetowy OLX
15 lutego 2023
Cavaricci - sklep internetowy - projekt ulotki
Cavaricci sklep internetowy – projekt ulotki promocyjnej
9 lutego 2023

Dariusz Karasiński - logo, papier firmowy i wizytówki

Dodano: 10 lutego 2023     |      Dariusz Karasiński

Prezentuję mój najnowszy projekt - logo, papier firmowy i wizytówki dla komornika sądowego Dariusza Karasińskiego. Kreatywna koncepcja opiera się na połączeniu inicjałów D i K w elegancki i profesjonalny symbol. Kolorystyka w granatowym, złotym i białym odzwierciedla siłę i pewność, jaką cechuje się komornik w swoim zawodzie. Charakterystyczny wzorek naniesiony na materiały drukowane dodaje jeszcze więcej prestiżu i uwydatnia unikalność marki. Sprawdź, jak udało się uwypuklić profesjonalizm i wizerunek komornika Dariusza Karasińskiego w niepowtarzalnym projekcie.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Ostatnio zrealizowane przeze mnie projekty

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 lutego 2023

Sztuczna inteligencja w grafice komputerowej – zastosowanie

Sztuczna inteligencja zrewolucjonizowała dziedzinę grafiki komputerowej. AI jest coraz bardziej powszechne w branży graficznej.
6 lutego 2023

Adobe Substance 3D – nieograniczone możliwości

Chcesz dodać realistyczne tekstury i materiały do swoich projektów gier i filmów? Adobe Substance jest właśnie tym, czego potrzebujesz!