Pol-Bud Białystok - baner internetowy
Pol-Bud – baner internetowy OLX
15 lutego 2023
Cavaricci - sklep internetowy - projekt ulotki
Cavaricci sklep internetowy – projekt ulotki promocyjnej
9 lutego 2023

Dariusz Karasiński - logo, papier firmowy i wizytówki

Dodano: 10 lutego 2023     |      Dariusz Karasiński

Prezentuję mój najnowszy projekt - logo, papier firmowy i wizytówki dla komornika sądowego Dariusza Karasińskiego. Kreatywna koncepcja opiera się na połączeniu inicjałów D i K w elegancki i profesjonalny symbol. Kolorystyka w granatowym, złotym i białym odzwierciedla siłę i pewność, jaką cechuje się komornik w swoim zawodzie. Charakterystyczny wzorek naniesiony na materiały drukowane dodaje jeszcze więcej prestiżu i uwydatnia unikalność marki. Sprawdź, jak udało się uwypuklić profesjonalizm i wizerunek komornika Dariusza Karasińskiego w niepowtarzalnym projekcie.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 kwietnia 2023

Prompt engineering – zastosowania i perspektywy

Czym jest prompt engineering, a czym prompt engineer. Poznaj zastosowania, wyzwania i perspektywy inżynierii promptu.
5 kwietnia 2023

Midjourney AI – co to jest? Parametry, funkcje, koszt

Midjourney - platforma do generowania grafik za pomocą sztucznej inteligencji AI. Poznaj parametry i funkcje, aby uzyskać najlepszy efekt.