Ultramerica - Wizytówka
Ultramerica – Wizytówka
31 stycznia 2023
Womanlystore.pl - ulotka zimowa
Womanlystore.pl – ulotka zimowa
29 stycznia 2023

Womanlystore.pl - ulotka jesienna

Dodano: 8 lutego 2023     |      Womanly

Przedstawiam najnowszy projekt graficzny - ulotkę jesienną dla sklepu internetowego Womanlystore.pl. Zainspirowany jesienną aurą i najnowszymi trendami mody, stworzyłem ulotkę, która oddaje charakter sklepu.  Zobacz jak kreatywność i zaangażowanie w projekt przełożyło się na wyjątkowy i atrakcyjny projekt graficzny.

Krzysztof Pacuk

Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 9 lat. W trakcie tego okresu moja pasja związana z projektowaniem grafik przerodziła się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale rozwijam i poszerzam zakres świadczonych przeze mnie usług. Jestem perfekcjonistą, a dokładność stawiam na najwyższym stopniu. Poczucie dobrze wykonanej pracy ma u mnie miejsce dopiero po dopieszczeniu wszystkich szczegółów. Ta cecha charakteru daje moim klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Ostatnio zrealizowane przeze mnie projekty

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

8 lutego 2023

Sztuczna inteligencja w grafice komputerowej – zastosowanie

Sztuczna inteligencja zrewolucjonizowała dziedzinę grafiki komputerowej. AI jest coraz bardziej powszechne w branży graficznej.
6 lutego 2023

Adobe Substance 3D – nieograniczone możliwości

Chcesz dodać realistyczne tekstury i materiały do swoich projektów gier i filmów? Adobe Substance jest właśnie tym, czego potrzebujesz!